Domácnost Interiér Ložnice 

Toaletní stolek není výsadou jen královen

Toaletní stolky jsou dokonalými pomocníky pro ženské líčení. Nejen, že obsahují šikovné přihrádky, do kterých se vejde velké množství kosmetických přípravků, ale součástí většiny z nich je i zrcadlo, takže odpadá ranní „boj“, kterému se občas nevyhneme v koupelně. Především pak v případě, že je naše rodina početnější a všichni se vypravují ve stejný čas.

Proč si pořídit toaletní stolek?

Každá žena o sebe ráda pečuje a tak uvítá místo, které bude patřit je jí a kde se bude moci věnovat svým každodenním kosmetickým rituálům.

Při výběru stolku je tedy vhodné přemýšlet nad takovými modely, které mají více šikovných zásuvek a zrcadlo. Jen tak se může stát noční stolek dokonalým pomocníkem. Pokud je šuplíčků více, lze zde ukládat nejen kosmetiku, ale také šperky a další nezbytné drobnosti.

Stolek je dobré umístit do ložnice, nejlépe k oknu. To poskytuje dostatek přirozeného světla, které je skvělým pomocníkem pro dokonalý make up.

Pokud stolek navíc vyrobí ruce šikovných řemeslníků, stane se tento precizní kousek originálním doplňkem, který skvěle dolaďuje atmosféru místnosti, v níž je umístěný.

Podle čeho vybírat?

Nabídka toaletních stolků je široká. Lze si pořídit stolek klasický, v retro stylu nebo stolek v moderním designu. I tvarů je celá řada – rohový, čtvercový, obdélníkový, kulatý či oválný. Poslední dva jmenované nejsou úplně ideální volbou do malých místností.

Co se materiálu týká, i zde je nabídka velmi bohatá. Můžete si volit mezi masivem, laminem, plastem, sklem či lze vybrat i toaletní stolek v kombinaci několika různých materiálů. Pokud je stolek pořizován do větší místnosti, dobrou volbou je materiál odlišný od ostatního vybavení. Díky tomu se pak může stát dominantou místnosti.

Co se počtu zásuvek týká, je lepší volit variantu s více šuplíčky. Nestane se pak, že se v jedné zásuvce vše smíchá a vy pak nenajdete to, co právě hledáte.

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky

Komentáře