Nezařazené Rady, tipy a návody 

Láká vás bydlení v Praze? Nenechte si ujít nový projekt na Klamovce

Hlavní město disponuje stovkami lákadel, které mu každoročně zajistí větší počet nových obyvatel. Ať už jste jednotlivec, zamilovaný pár, skupina přátel či rodina, rozhodně si přijdete na to své. Častým kamenem úrazu je ovšem fakt, že poptávka značně převyšuje nabídku bytů. Přesně proto se nevyplatí příliš čekat. Jak najdete volné bydlení?

Žijte vedle parku

Nové byty v Praze už dávno nejsou jen nevýrazné šedé sídliště, které si pamatujeme z dob před revolucí. Moderní novostavby Praha se totiž soustředí na kombinaci maximálního komfortu a krásného okolí plného stromů, keřů, cestiček a klidu. Nikdo z nás přece jen nechce bydlet ihned vedle hlučné a zapáchající silnice.

V současné době vrcholí rezidenční projekty na Praze 5, konkrétně na Klamovce. Dočkáte se celkem 117 bytů o různých dispozicích. Někomu postačí skromná garsonka, jiný sáhne po typickém rodinném bydlení, zatímco nejnáročnější si pořídí spíše luxusní penthouse. Ať tak, nebo onak, autem budete v centru za pouhý moment.

Občanská vybavenost

Ačkoliv budete každý den koukat z okna na stromy v parku, i přesto se můžete v mžiku ocitnout na smíchovském Andělu. Tam si zajdete do restaurace, nakoupíte nebo nastoupíte na metro. Nové byty Praha budou samozřejmě postavené s důrazem na nízkoenergetický standard, tudíž nebudete zbytečně utrácet za zimní vytápění a letní chlazení.

Za celým projektem stojí známá společnost Metrostav Development, kterou vám nemusíme představovat. Daní specialisté patří už desítky let ke špičce na tuzemském trhu, což dokazuje ohromné množství dokončených prací. Díky tomu máte jistotu, že nové byty Praha 5 nebudou trpět spoustou nedostatků, jako tomu bývá v případě jiných developerských firem.

Jestli vás láká hlavní město, nenechte si ujít danou příležitost.

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky