Feng suej na instagramuInteriér Rady, tipy a návody 

7 nejlepších Feng-šuej Instagramových účtů

Starověké umění Fengu-šuej (feng shui) je v oblibě už nějakou dobu. Ať už se snažíte do svého domova vnést více pozitivní energie, jste otevření novým trendům nebo chcete do svého života vnést prosperitu a produktivitu, feng-šuej se stalo velice populární.

S tolika informacem, které jsou všude kolem však může být těžké vědět, kde bychom měli začít. Níže jsme po vás dali dohramady 10 nejlepších účtů na Instagramu věnovaných feng shui. Pokud hledáte inspiraci nebo informace o tom, jak ji začlenit do svého života a domova, můžete se velice snadno zorientovat s pomocí těchto účtů.

Pokud hledáte inspiraci a motivaci k tomu, abyste přijali své nejlepší možné já, pak @thetaoofdana je nutnost! Dana je moderní mistr feng shui a její účet je plný pozitivních citátů, které povznášejí ducha. Její titulky vám připomínají, abyste pro sebe vytvořili pozitivní energii a atmosféru, díky níž se budete cítit dobře.

@anjiecho

Anjie je spoluzakladatelkou Mindful Design School, architektkou a autorkou, je tedy snadné pochopit, že její Instagram je plný odborných znalostí. Tipy na krásně navržené pokoje vás inspirují, abyste si svůj domov upravili pozitivním feng shui.

@lohanpatricia

@lohanpatricia ukazuje, jak to vypadá žít svůj každý den se zapojením feng shui! Její účet vám dá nahlédnout do jejího osobního života i praktické tipy na feng shui, které můžete použít ve svém domě.

@homeheartfengshui

Jediný pohled na instagramový účet @homeheartfengshui vás donutí ho sledovtat. Obsahuje nádherné fotografie, které vás naprosto vtáhnou do feng shui. Jemma dělá skvělou práci při vysvětlování různých aspektů a důvodů, které za fang shui stojí.

@simplify.with.saramaria

Procházením fotografií tohoto účtu vás naladí na klidnou vlnu, protože vás povzbudí k začlenění jednoduchosti do vašeho domova pomocí různých technik feng shui. Pokud vás přitahují zejména minimalistické aspekty feng shui, určitě by jste ji měli sledovat.

@fengshuicollective

Matka s dcerou mají zkušenost s 30 lety praktikování feng shui na to stačí jeden pohled na jejich Instagram. Dělají neuvěřitelnou práci při začleňování různých aspektů feng shui a mají zde spoustu skvělých informací, které byste měli vědět.

@phoenixandrose

Nitu z @phoenixandrose je konzultantka se sídlem v New Yorku a její účet je plný fantastického obsahu feng shui. Od nádherných fotografií interiéru, které vás inspirují ke změně vašeho domova, až po příklady, jak udělat z feng shui větší část vašeho života, nebudete litovat, když ji začnete sledovat.

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky

Komentáře