Domácnost Elektronika 

S pomocí parního mopu můžete dosáhnout téměř dokonalé čistoty. Jaké jsou jeho výhody?

Žijeme v hektické době, což je jeden z důvodů, proč využíváme možnosti, které nám pomohou určité práce urychlit a současně zdokonalit. Spotřebiče do domácnosti jsou výkonnější, úspornější a šetří nám mnoho času a energie, když spoustu úkolů zastanou za nás. Jedním takovým pomocníkem je parní mop. S Hadrem a koštětem nikdy nedosáhnete téměř dokonalé čistoty jako s pomocí parního mopu.

Stačí pouze voda

Když se rozhodnete používat pro dokonale čistou domácnost parní mop Aeno SM2, potřebujete již jen čistou vodu. 

Čištění párou vyžaduje většinou vodu, takže ve srovnání s tradičními čisticími roztoky používá mnohem méně chemikálií. Kromě toho, že je parní čištění bezpečné pro vás, vaši rodinu a vaše domácí mazlíčky, je také šetrné k životnímu prostředí, protože snižuje počet chemikálií, které se vyplavují do odpadu a recyklují zpět do našeho zásobování vodou.

Pára spolehlivě zničí 99 % bakterií, plísní a virů

Viry, bakterie, plísně, plísně a další potenciálně infekční patogeny možná neuvidíte pouhým okem, ale jsou všude kolem vás a jsou ve vašem milovaném domově. Jednou z nejlepších výhod parního čištění je, že odstraňuje tyto nepříjemné prvky z vašeho domova a chrání vás a vaši rodinu před zdraví škodlivými látkami.

Když pára proniká povrchovými póry, odstraňuje nečistoty, bakterie a další drobné prvky s molekulami horké páry. Tyto molekuly páry jsou tak horké, že jsou schopny zabít i ty nejsilnější patogeny jako E. Coli a salmonela z povrchů vašeho domova.

Zbavte domov alergenů s pomocí parního mopu

Alergeny přenášené vzduchem jsou jedny z nejhojnějších spouštěčů alergií v domácnosti. Ve skutečnosti jsou alergeny, jako je odpad z roztočů, na druhém místě po pylu, pokud jde o způsobování alergických reakcí. Pravidelné čištění vašeho domova párou tyto mikroskopické alergeny nadobro odstraní. 

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky