man in black jacket sitting on chairExteriér Zahrada 

3 důvody, proč si pořídit kvalitní bioklimatické pergoly

Přemýšlíte nad tím, jak co nejlépe vyřešit zastínění pro zahradní posezení? V takovém případě se podívejte na následující tři důvody, proč se rozhodnout pro pořádné bioklimatické pergoly. Jedná se totiž o moderní druh zastínění, který by neměl uniknout vaší pozornosti. 

Ideální přizpůsobení za každého počasí

Jak už název napovídá, jsou bioklimatické pergoly vytvořeny tak, aby nabízely maximální komfort víceméně bez ohledu na počasí. Pomocí dešťového senzoru se v případě pršení lamely zavřou, čímž vytvoří jednolitou střechu, přes kterou kapky neproniknou. Na druhou stranu jsou však otevřené střešní lamely ideální pro optimální cirkulaci vzduchu, aby sezení pod pergolou bylo příjemné i za teplejšího dne. 

Odolná hliníková konstrukce

Velkou přednostní moderní hliníkové pergoly je právě její konstrukce. Díky použití kvalitního a odolného materiálu si pergola zachovává svůj vzhled i funkční vlastnosti po dlouhá léta. A to navíc bez žádných dalších nároků na údržbu. Kombinací nerezových prvků je celé pergole dodána pevnost a ještě více podpořena odolnost i proti větru a nepřízni počasí. Ve výsledku se tak jedná o velmi výhodnou investici do venkovního vybavení, které vydrží po mnoho let stále ve výborném stavu. 

Výběr z více barevných variant

Třetí výhoda bioklimatické pergoly spočívá v možnosti optimálního přizpůsobení jejího vzhledu. V praxi to znamená výběr z více barevných variant, díky čemuž můžete zvolit takovou barvu, která bude maximálně ladit k oknům, zastínění bazénu či dalším venkovním prvkům u domu. Díky tomu dosáhnete sjednoceného a luxusního vzhledu v rámci celé nemovitosti. Stačí se podívat na stránky výrobce bioklimatických pergol, ať si ověříte, že v nabídce je i takový odstín, který by se nejvíce hodil zrovna pro vaše potřeby. V nabídce jsou také betonové ploty, které vám nabídnou příjemné soukromí ve vaší pergole.

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky