Dekorace Domácnost Interiér 

Levné vánoční dekorace z Číny? Proč ne!

Protože se Vánoce blíží mílovými kroky, jistě už přemýšlíte nad tím, kde koupit dekorace s touto tématikou, aniž by vás nestály celou výplatu. Je přece zbytečné dávat za vánoční doplňky spousty peněz, když se vytáhnou jen jednou za rok. Právě proto vám přinášíme tip, jak na tom všem ušetřit, a přitom mít doma krásnou atmosféru Vánoc. 

Kde nakupovat dekorace levně?

Jednoznačně v Číně! Nejen, že většina dekorací, které koupíte tady, jsou stejně z této země, ale také si ušetříte peníze, protože tam jsou ceny výrazně nižší, než u prodejců v naší zemi. Doporučujeme tedy zavítat na stránku Aliexpress.com, kde se vám po zadání hledaných předmětů do vyhledávacího pole otevřou brány do nákupního ráje. 

Ceny jsou zde opravdu velmi příjemné, za některé dekorace můžete zaplatit i méně než 1 dolar, což je méně než 25 Kč! To byste v Česku jen těžko hledali. Využít také můžete slevové kupóny.

Jak zde dekorace najít?

Protože to, co chci chcete zakoupit, musíte psát v anglickém jazyce, přikládáme vám drobný slovníček vánočních dekorací, ať se vám hledají o něco snadněji.

  • Christmas decorations = Vánoční dekorace (odkryje se vám vše, co je spojené s tímto magickým obdobím)
  • Christmas tree balls = Kulaté ozdoby na vánoční stromeček
  • Christmas lights = vánoční světýlka (i ty si zde můžete vybrat s variantou na baterky, či do zásuvky. Na výběr jsou také různé délky, barvy, tvary, užití uvnitř, či venku na dešti a na sněhu.)
  • Christmas table decoration = Dekorace na vánoční stůl (najdete zde krásné obaly na víno, aby na stole bylo například v převleku soba, ubrousky, prostírání, apod.)
  • Christmas gifts = Vánoční dárky (pokud si nevíte rady s tím, co koupit kamarádovi, že vzdálené rodině, se kterou se tolik nevidíte, najdete zde i prima nápady na dárky za pár korun)

Kdy dekorace dorazí?

Doprava v období před Vánoci bývá chaotická i v naší zemi, ačkoliv objednané dárky jdou jen přes vzdálenost desítek, maximálně stovek kilometrů. Proto doporučujeme, abyste z Číny objednávali s předstihem, nejlépe začátkem listopadu. Tak budete mít jistotu, že slíbený termín, který bývá 3-4 týdny bude splněn a budete mít své dekorace již na první adventní neděli. Pokud jste to přece jen nechali na poslední chvíli, nezoufejte! U mnoha produktů je možné si připlatit za dopravu (která jinak bývá u většiny věcí zcela zdarma), aby vám dorazily domů dřív.

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky

Komentáře