pink tulips in bloom close up photoNezařazené 

Krásná květina vždy potěší. Obraťte se na Tina Květina

Krásná a originálně uvázaná kytice potěší každého. Může to být neotřelý dárek k narozeninám, svátku, na oslavu maturity nebo promoce, jako poděkování obchodním partnerům nebo třeba přátelům, nebo jen maličkost pro radost druhého. Chcete-li darovat první jarní květiny, obraťte se na Květinářství Praha Tina Květina.

Proč právě Tina Květina?

Toto pražské květinářství vychází vstříci každému svému zákazníkovi. Čerstvé řezané květiny z Holandska nakupuje 3x v týdnu, květiny jsou tedy vždy čerstvé. Každé květině poskytují náležitou péči a servis, pravidelně se o květiny starají a přistupují k nim jako k luxusnímu zboží. Stejně tak je to i se zákazníky.

Objednat si zde můžete jarní květiny, Art kytice, věnce, svatební kytice nebo třeba luxusní koše. Samozřejmostí jsou i originální květinové instalace. Fotografie uvázaných kytic naleznete na webu tinakvetina.cz, stačí si jen vybrat a objednat.

assorted-color flower field

Tipy pro vás

Nevíte, jakou kyticí potěšit? Nechte se inspirovat těmito tipy. Klasiku představují růže a karafiáty. Jejich spojením vznikla nádherná slavnostní kytice. Vybrat si můžete variantu světlejší nebo tmavší. Sázkou na jistotu je kytice v kombinaci barev zelené a bílé. Toto svěží spojení oživí každý interiér a nadchne každého, kdo kytici dostane. Kombinace těchto dvou barev je vhodná pro ženy i muže.

Každého potěší a náladu zvedne veselý box, který je kombinací různě barevných květů.Ty jsou
uvázané v kloboučkové krabici. Přímo květinové umělecké dílo představuje art kytice, která je uvázaná ze sezónního výběru květin. Potřebujete-li květinu pro výjimečnou příležitost jako je žádost o ruku, svatební dar nebo květina k životnímu jubileu, pak jsou ideální volbou exkluzivní luxusní květinové koše, které ohromí záplavou čerstvých a nádherných květin. Výhodou je, že již nepotřebujete vázu s vodou

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky

Komentáře