Nezařazené 

Chraňte pokožku před agresory zimního počasí: vitamínové sérum – 1. díl

Všichni z nás si spojují vitamín C s ovocem a vitamínem, který buduje naší imunitu. Málokdo však ví, že je také super záležitostí, co se týče krásy naší pleti. Pokud jste ještě neslyšeli o vitamínových sérech, které se aplikují lokálně, zbystřete.

Vitamín C je považován za jeden z nejprospěšnějších produktů, které můžete přidat do své rutiny péče o pleť. Vitamin C prospívá všem bez ohledu na jeho věk nebo typ pleti.

Jakou úlohu plní vitamín C v péči o pleť?

Má skvělé vlastnosti související se stárnutím pleti a jejím rozjasnění. Na trhu je spoustu sér, ale nevíte do jakého investovat? Pak se jistě poohlédněte po séru s vitamínem C. Vysvětlíme vám, proč je důležité s ním začít.

Vitamínové sérum je přípravek nabitý vitamínem C. Jelikož jsme denně vystavovány vlivům volných radikálů, je potřeba včas řešit péči pleť. Proč je naše pleť znečištěná má své opodstatnění. Logicky je to spjato se špatným stavem ovzduší, ale i tím, jak přistupujeme k našemu životu. Životní styl ovlivňuje mnohé, takže i naší pokožku. Smažená jídla, tabákový kouř, pesticidy a další látky nejsou pro naše zdraví příznivé.

Primární účel, ale i zlepšení stavu pokožky

Vitamínové sérum pomáhá v boji s nedokonalostmi pleti a pomáhá chránit pokožku před zánětem způsobeným těmito volnými radikály. Řeší tedy prevenci nebo zlepšení nejrůznějších pupínků, akné, ale i tmavé skvrny (hyperpigmentaci). Sérum s vitamínem C pokožku nádherně prozáří a dodá jí mladistvější vzhled. A nejen to, pleť dokonce i tónuje. Kdo potřebuje navíc i minimalizovat vznik vrásek, je sérum s vitamínem C doslova zázračnou vzpruhou.

Kromě toho sérum vitamínu C může chrání vaší pokožku před poškozením sluncem (ačkoliv byste nikdy neměli vynechat aplikaci SPF). Sérum lze aplikovat v jakémkoliv věku, nemusíte čekat na první vrásku. Slouží bezvadně i jako prevence, klidně od 20. roku života. Dejte si za cíl, že chcete mít krásnou pleť a přitom pouvažujte o koupi tohoto exkluzivního elixíru.

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky

Komentáře