Domácnost 

Zajistěte si kvalitní záložní systém pro nečekané situace.

Výpadek proudu nahání hrůzu mnoha lidem a když k němu dojde, může způsobit velké škody. Jen si představte, že k němu dojde, když aktualizujete systém, pracujete v online programu nebo posíláte důležitá data. Výpadek vás může připravit o čas i peníze. Vyplatí se být na tyto situace připravený a nejlepším pomocníkem je UPS. O co se vlastně jedná? Jde o anglickou zkratku pro uninterruptible power supply a v podstatě jde o záložní zdroj, který dokáže vaši elektroniku pohánět určitou dobu i při výpadku proudu.

Jaké UPS pořídit?

Většina lidí nemá s nákupem takové techniky zatím žádné zkušenosti, a proto byste měli dát pozor na to, abyste koupili vhodnou techniku, která bude splňovat vaše požadavky. Ideální poměr ceny a kvality mají produkty CyberPower.

Chytrou volbou jsou záložní UPS systémy BU650E a BU650E-FR. Oba tyto systémy mají automatickou regulaci napětí, podporu napájení z generátoru a LED indikátor stavu. Samozřejmostí je ochrana proti rázům a špičkám, což může vaši elektroniku zachránit, když třeba uhodí blesk. V čem se tyto 2 UPS systémy liší? Model BU650E disponuje 3x zásuvkou Shuko a model BU650E-FR zase 3x zásuvkou FR. Můžete si tedy vybrat mezi 2 standardy zásuvek takový model, který je pro vás vhodnější. Při 90 W mají tyto záložní systémy provozní dobu 18 minut. Máte tedy dostatek času svou práci dokončit. Při výpadku budete samozřejmě upozorněni, abyste věděli, že jedete na energii z baterie.

Kde záložní zdroje používat?

Zdroje se skvěle hodí jak do kanceláře, tak i do domácnosti, můžete je snadno připevnit na zeď, aby byly lehce dostupné pro zapojení potřebné elektroniky. Tyto systémy mají ohnivzdorný kryt, aby se minimalizovalo poškození v případě požáru. Záložní systémy disponují moderním vzhledem, který snadno zapadne do každé místnosti. Pokud ještě záložní systém nemáte, je vhodné se nad jeho pořízením zamyslet, stane se pro vás pojistkou, která vás ochrání před událostmi, které by mohly mít na vaši elektroniku i vaši práci neblahý dopad.

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky

Komentáře