Domácnost Kuchyň 

Pravidelné pozáruční servisy prodlouží kávovaru životnost o několik let. Jak pečujete o ten svůj?

Kávovar používáme pro přípravu kávy každý den i několikrát. Jenže pravidelné používání vede k opotřebení. Nechte si kávovar zkontrolovat našimi techniky.

Objednejte svůj kávovar na prohlídku

I ty nejkvalitnější poloautomatické či automatické kávovary vyžadují pravidelnou péči. Zvláště tehdy, pokud se používají pro přípravu kávy každý den několikrát. To proto, abyste si vždy vychutnali svůj šálek oblíbené kávy přesně podle vašich představ.

Je váš kávovar po záruce? Pak je načase nechat jej zkontrolovat v odborném servisu. Obecně klientům doporučujeme provádět servis kávovaru každé 1 – 2 roky v závislosti na četnosti jeho použití. U starších modelů pak doporučujeme kontrolu a servis provádět pravidelně každý rok. A kdy je servis kávovaru nutné objednat okamžitě? Pokud pozorujete hlasitější chod přístroje, pociťujete jinou chuť a vůni kávy, nebo pokud se začaly objevovat signalizační ikonky na kávovaru.

Co zajišťujeme při servisu kávovaru

· Zdarma napojíme přístroj na diagnostiku;

· Provedeme kompletní údržbu a čištění;

· Seřídíme mlecí mechanismus a dávkovač kávy;

· Odvápníme a vydezinfikujeme veškeré trysky;

· Zkontrolujeme nastavení;

· Provedeme promazání jednotky;

· Vyměníme těsnění a následně provedeme zkoušku těsnosti.

Odborný servis a opravy kávovarů Plzeň

Všímáte si, že váš kávovar už nepřipravuje tak dobrou kávu jako dříve? Je načase dopřát mu preventivní péči. Náš tým zkušených techniků provádí servis kávovarů a opravy kávovarů ve Zbůchu u Plzně. Zavolejte nám. My váš kávovar v Plzni a okolí vyzvedneme zdarma. Kávovar nám můžete také poslat kurýrem přímo na pobočku.

Kávovar nejdříve zdarma napojíme na diagnostiku a zjistíme závady, které vám obratem i s cenovou nabídkou na opravu zavoláme. Je na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej vrátíme v původním stavu zpět. Opravu kávovaru provedeme do 3 dnů. Může se stát, že se kávovar nevyplatí opravit. V takovém případě si u nás můžete vybrat zánovní nebo repasované kávovary za výhodné ceny. S výběrem kávovaru vám pomohou naši zkušení zaměstnanci, kteří vás také naučí s jeho obsluhou.

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky