Domácnost Exteriér Interiér Rady, tipy a návody 

Gingham je trendy – jak stylizovat tento nadčasový vzor?

Pro gingham je typický moderní nádech a tento staře vypadající tisk v podobě kostiček a pruhů si našel řadu příznivců. Dostává se tak do popředí moderních domácností a doslova hýbe světem.

Pojďme si o ginghamu povědět více…

Jedná se o jeden z nejatraktivnějších vzorů interiérového designu v této sezóně a přichází v různých formách použití, což se dozvíte v následujících řádcích.

Je na čase přepsat všechny staromódní představy o ginghamu, protože tento stoletý design v současné době prožívá renesanci. To znamená znovuzrození, které si již teď můžete přinést do svého domova i vy.

Lze s ním oživit jakýkoliv prostor od zastaralých bytů a domů včetně podkroví. Tento oldschoolový potisk už není tím, čím býval. Jak přinést gingham do vašeho moderního schématu? Tím nejstylovějším možným způsobem.

Proč je vlastně gingham tak populární?

Jedná se totiž o must-have vzor, který je neuvěřitelně univerzální a může být začleněn do bytového designu v různých barevných kombinacích.

Je to snadný, ale působivý design, který se do interiéru vnese celkem jednoduše, např. prostřednictvím závěsů a záclonových podšívek. Jsou to v podstatě kontrastní podšívky mnoha vzorů, které příjemně osvěží celý interiér. Vítězí eklektický vzhled.

Rozbíjí dokonalou představu o konvenci a hraje si s odvážnými tvary a směry

Ve všem se následně odráží i materiály látek od hladkých tkanin až vzory. V kurzu jsou originální kostky a pruhy. Pruhy se dost často používají vodorovně na židlích nebo čelech postele, ale sluší jim to také na záclonách, polštářích, přikrývkách, atp.

Gingham vylepší jakýkoliv interiér

Ať už se jedná o obyčejné stínítko, polštář s volánky nebo čalouněnou židli, se správnou volbou barvy, velikosti vzoru a stylu, bude gingham vyhovovat jak tradičnímu, tak současnému nastavení. Podlehnete kouzlu ginghamu i vy?

Zdroj obrázků: unsplash.com

Podobné příspěvky

Komentáře